Turnaukset Linkit Yhteistyössä

JOUKKUEET

SJK-juniorit  joukkueiden yhteystiedot kaudella 2018-2019



 

C15 (2004 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Esa Haanpää 0400 - 578 505 eski.haanpaa (ät) netikka.fi
Joukkueenjohtaja: Mika Kankaanpää 050 - 566 1676 sjk04jojo (ät) gmail.com
Valmentaja: Niko Seppelvirta 040 - 514 4683 niko.seppelvirta (ät) netikka.fi
Valmentaja: Timo Marjanen 040 - 564 3077 timo.marjanen (ät) uh-koneistus.fi
Valmentaja: Juha Ristilä 050 - 321 4258 crules25 (ät) hotmail.com
Talent-Valmentaja:
Brian Page 050 - 304 6599 brian.page (ät) sjk.fi
Huoltaja: Marko Koskiniemi 050 - 372 2800 m.koskiniemi (ät) gmail.com

 

C14 (2005 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Karri Hiirikoski 0400 - 857 520 karri.hiirikoski (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja: Sami Heinämäki 044 - 329 1061 jojo05sjkjuniorit (ät) gmail.com
Valmentaja: Jukka Liikaoja 040 - 727 4971 jukka.liikaoja (ät) gmail.com
Valmentaja: Vesa Ala-Renko 050 - 343 5701 Vempu74 (ät) hotmail.com
Talent-valmentaja: Brian Page 050 - 304 6599 brian.page (ät) sjk.fi
Huoltaja: Jari Pelkkikangas 050 - 550 4665 jari.pelkkikangas (ät) netikka.fi
Huoltaja:
Tero Mäkelä 050 - 492 1105 tero.makela1 (ät) netikka.fi
Huoltaja:
Jouni Haapoja 040 - 514 2749 jouni.h (ät) nic.fi

 

D13 (2006 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Arttu Aromaa 050 - 066 1976 arttu.aromaa (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja: Harri Lampimäki 044 - 560 8450 harri.lampimaki (ät) netikka.fi
Valmentaja: Matias Saarela 050 - 553 1602 mattu-91 (ät) hotmail.com
Valmentaja: Tommi Kukila 050 - 572 9635 kukilatommi (ät) gmail.com
Valmentaja: Teemu Nimell 050 - 460 3421 teemu.nimell (ät) hotmail.com
Talent-Valmentaja: Brian Page 050 - 304 6599 brian.page (ät) sjk.fi
Huoltaja: Tuukka Autere 040 - 529 4701 tuukka.autere (ät) netikka.fi
Huoltaja: Santtu Lahma 044 - 754 1608 santtu.lahma (ät) gmail.com

 

D12 (2007 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Juha-Matti Matilainen 044 - 425 5893 juha-matti.matilainen (ät) seinajoki.fi
Joukkueenjohtaja:
Pasi Pöyhönen 040 - 589 1872 pasipoyhonen (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja: Henri Kivineva 050 - 316 1547 henri (ät) aitoneva.com
Valmentaja: Kari Ritala 040 - 591 5303 kari.ritala (ät) veo.fi
Valmentaja: Jussi Männikkö  0400 - 839 491 jussi.mannikko (ät) netikka.fi
Valmentaja: Tomi Sippola 050 - 560 4245 sippola.tomi (ät) gmail.com
Valmentaja: Eerik Kaltiasienaho 0500 - 669 575 eerik.kaltiaisenaho (ät) seinajoki.fi
Huoltaja: Juha Harju 040 - 541 2377 juha (ät) juhaharju.fi
Huoltaja: Jarmo Ollila 0400 - 668 728 ollilajarmo (ät) gmail.com
Huoltaja: Jani Roos 040 - 738 2960 jani.roos (ät) netikka.fi

 

E11 (2008 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Jyri Hietaharju 045 - 674 8972 jyri.hietaharju (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Heli Peltokangas 040 - 756 9622 heli.peltokangas (ät) atria.com
Joukkueenjohtaja: Tuttu Honkola 040 - 847 4096 tuttu.honkola (ät) proagria.fi
Valmentaja: Jukka Peltokangas 040 - 530 0885 peltokangasjp (ät) gmail.com
Valmentaja:
Sami Asumus 050 - 591 9822 sami.asumus (ät) rakennuskarhu.fi
Valmentaja: Marko Honkola 050 - 314 2809 marko.honkola (ät) tibnor.com
Valmentaja: Juha-Matti Salo 040 - 757 5661 juhamatti.salo (ät) gmail.com
Valmentaja:
Marko Rissanen 050 - 567 3742 marko.rissanen49 (ät) gmail.com
Huoltaja: Risto Lehtinen 040 - 084 9489 risto.j.lehtinen (ät) gmail.com
Huoltaja:
Sami Luostari 050 - 523 2999 salu (ät) nic.fi

 

E10 (2009 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Petri Kangaskokko 044 - 013 0569 petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Petra Kekola 040 - 824 6463 petra.kekola (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja: Jani Kekola 040 - 506 6341 jani.kekola (ät) gmail.com
Valmentaja: Jukka Klasila 050 - 557 5825 jukka.klasila (ät) netikka.fi
Valmentaja: Ville Lahti 040 - 575 7184 ville.lahti (ät) lahitapiola.fi
Valmentaja: Antti Peltonen 0500 - 369 893

antti.peltonen (ät) helatukku.com

Valmentaja: Jarmo Eteläaho 050 - 362 5337 jarmo.etelaaho (ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Petri Niemi 044 - 377 4332 puuha.niemi (ät) gmail.com
Valmentaja: Niko Pienimäki 044 - 209 8686 n.pieni (ät) gmail.com
Huoltaja: Janne Hauta-Aho 040 - 580 8991 jannehau (ät) gmail.com

F9 (2010 syntyneet)

 

Vastuuvalmentaja:         
Toni Lehtinen              040 - 760 4299

lehtinentoni84 (ät) gmail.com                         

Vastuuvalmentaja Petri Kangaskokko 044 - 013 0569 petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Jukka Matikainen

050 - 311 6547

jukka.matikainen (ät) sok.fi
Joukkueenjohtaja: Marko Suvisalmi 0400 - 810 438 marko.suvisalmi (ät) minimani.fi
Valmentaja: Mikael Muurimäki 050 - 539 6433 mmuurimaki (ät) gmail.com

Valmentaja: 

Juha Etelämäki 0400 - 872 997 juha.etelamaki (at) gmail.com

Valmentaja:

Tommi Lampinen 0400 - 576 8813 info (ät) muuttoseinajoki.fi
Valmentaja: Ville Ranta-aho 040 - 913 8370 ville_samuli (ät) hotmail.com

Huoltaja:

Elias Jokiranta

050 - 560 8252

elias.jokiranta (ät) gmail.com

Huoltaja:

Johanna Mäkelä

johannamarjut (ät) gmail.com

 

 

 

F8 (2011 syntyneet)

 

Vastuuvalmentaja: 

Petri Kangaskokko

044 - 013 0569

petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi

Joukkueenjohtaja: Teppo Pulakka 0400 - 352 529

 teppo.pulakka (ät) gmail.com

Valmentaja: Joel Paavola

040 - 847 4764

joel.paavola (ät) kayttoauto.fi

Valmentaja: Peter Kronqvist 040 - 964 8780 peter.kronqvist (ät) gmail.com
Valmentaja: Pasi Laasala 050 - 359 6635 pasi.laasala (ät) gmail.com
Valmentaja:
Kim Lahti

040 - 576 9538

kim_11 (ät) hotmail.com

Valmentaja: Janne Tullila 040 - 777 7703 janne.tullila (ät) gmail.com
Valmentaja: Jarl Matti Anttila 041 - 439 2582 matti.anttila (ät) thejakamo.com
Valmentaja: Henri Yli-Hynnilä 050 - 494 0164

henri.ylihynnila (ät) gmail.com

Valmentaja:
Sami Saari 050 - 537 7954

saari79 (ät) gmail.com

 

 

F7 (2012 syntyneet)

 

Vastuuvalmentaja:

Esa Haanpää

0400 578 505 eski.haanpaa (ät) netikka.fi

Valmentaja:

Henri Mäki

0400 - 841 943

henri.maki (ät) onninen.com

Valmentaja:

Mikko Latva-Kiskola

040 - 570 7782

mikko.latva-kiskola (ät) outlook.com

Valmentaja:

Jyri Toivonen

0400 - 569 939

jyri.toivonen (ät) netikka.fi

Valmentaja:

Rami Rintamäki

044 - 764 0451

rami.rintamaki (ät) sevas.fi

Valmentaja:

Jouni Rintala

0400 - 745 201

jounirintala3 (ät) gmail.com

Valmentaja:

Sauli Kitunen

040 - 847 1067

skitunen (ät) gmail.com

Valmentaja:

Jarkko Kohtala

040 - 505 4980

jarkko.kohtala (ät) kaukokarhu.fi

Huoltaja: Heidi Kitunen 050 - 359 9333 heidieveliina (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja: Petra Hietaharju 040 - 590 4417 beedra (ät) hotmail.com

 

 

Snadikerho (2013,2014 ja 2015 syntyneet tytöt ja pojat)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja:

Jukka Saarijärvi 044 - 237 3775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Valmentaja: (13) Henri Salo 045 - 263 4678 henri.salo (ät) gmail.com
Valmentaja: (13) Jani Kekola 040 - 506 6341 jani.kekola (ät) gmail.com
Valmentaja: (13) Petra Kekola 040 - 824 6473 petra.kekola (ät) gmail.com
Valmentaja (13)
Jussi Kuoppala 050 - 562 1762 jussi.kuoppala (ät) veo.fi
Valmentaja: (13) Jaakko Paunonen 0400 - 489 231 jaakkopaunonen (ät) gmail.com
Valmentaja: (13)
Samuel Matihalti

050 - 595 2169

samuel.matihalti (ät) gmail.com
Valmentaja: (14 ja 15) Jukka Saarijärvi 044 - 237 3775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Valmentaja: (14) Sami Saari 050 - 537 7954 saari79 (ät) gmail.com
Valmentaja: (14) Sauli Kitunen 040 - 847 1067 skitunen (ät) gmail.com
Valmentaja: (14) Lisa Ollila 044 - 277 8557 lisaollila7 (ät) gmail.com
Valmentaja: (14) Jenna Koivusaari 0400 - 179 102 jenna.koivusaari (ät) gmail.com
 
 

 

 

Erityisliikuntarymä Tiikerit

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Joukkueenjohtaja: Roope Järvinen 050 - 326 3665 roope.jarvinen1 (ät) gmail.com
Ohjaaja: Juho Pussinen 040 - 524 4842 juhopussinen (ät) hotmail.com
Ohjaaja:
Toni Kangas 050 - 596 2903 toni.kangas (ät) seinajoki.fi

 

Maalivahtivalmennus

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Valmentaja:
Jari Kujala 044 - 702 2889 jarij.kujala (ät) gmail.com
Valmentaja:
Atte Tervasmäki 050 - 402 0046

atte.tervasmaki (ät) hotmail.com


Muita toimihenkilöitä

  

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Urheilutoimenjohtaja: Kari Kiviluoma 0400 - 876 968 kari.kiviluoma (ät) sjk-juniorit.fi
Valmennuspäällikkö: Jyri Hietaharju 045 - 674 8972 jyri.hietaharju (ät) sjk-juniorit.fi
Nappulapäällikkö: Petri Kangaskokko 044 - 013 0569 petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi

Talenttivalmentaja:

Brian Page

050 - 304 6599

brian.page (ät) sjk.fi
Fortum Tutor: Esa Haanpää 0400 - 578 505 eski.haanpaa (ät) netikka.fi
Seinäjoen Energialiiga: Jukka Saarijärvi 044 - 237 3775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Seinäjoen Energialiiga: Petteri Kokko 040 - 542 9144 petteri.kokko (ät) anvianet.fi
Toiminnanjohtaja: Hannu Huilla 050 - 432 8785 hannu.huilla (ät) sjk-juniorit.fi
Seuran puheenjohtaja: Jukka Saarijärvi 044 - 237 3775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Joukkueiden kirjanpitäjä:
Laskutus:
Piritta Pakka

050 - 343 5727

piritta.pakka (ät) sjk-juniorit.fi
Seuran nettivastaava: Olli-Matti Matihalti 0400 - 567 355 omm (ät) netikka.fi