Ilmoittautumislomake MyClub Turnaukset Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

Arkisto

Provinssi-info talkooväelle 27.6.


22.06.2016

Provinssin infotilaisuus SJK-junioreiden provinssin ajan järjestyksenvalvojille, staff-henkilöille sekä ensiapuryhmäläisille pidetään maanantaina 27.6. klo 18 Elinkeinotalon / seuran toimiston alasalin kokoustiloissa, Huhtalantie 2.

 

Tilaisuudessa annetaan informaatiota seuran leirintäalueiden toiminnoista ja talkooväen tehtävistä provinssin aikana ke 29.6. - su 3.7. Tilaisuus kestää noin tunnin. Sama info tiivistettynä annetaan myös ennen jokaisen työvuoron alkua.

Vuoropäälliköille infotilaisuuden päätteeksi oma lyhyt palaveri.

 

Seuran järjestyksenvalvoja-, staff- ja EA-vuorolistat sekä muu kirjallinen info Provinssista tulevat näkyville näille seuran nettisivuille viimeistään maanantaina 27.6.

 

B, C15, C14, D13 ja E11 -ikäluokkien talkooväki ilmoittautuu työvuoroihinsa Pääleirintäalueen järkkärikopilla (Törnäväntie 29).

E10, F9 ja F8 -ikäluokkien talkooväki ilmoittautuu Törnävän koululla (Törnäväntie 25). Ilmoittautuminen puoli tuntia ennen oman vuoron alkua vuoropäällikölle käskynjakoa varten.

 

Snadi-kerhon ja F7/09 -ikäluokkien vanhemmat vastaavat provinssileirintäalueiden jälkisiivouksesta sunnuntaina 3.7. klo 16 alkaen. Snadi-kerhon vanhemmat kokoontuvat Törnävän koulun pihaan ja F7/09-junnujen vanhemmat Pääleirintäalueelle. Ota mukaan oma harava, roskalapio, hanskat. Mikäli et vielä ole ilmoittautunut tee se pikaisesti Jukka Saarijärvelle (Snadit) tai Jukka Klasilalle (F7/09).


Takaisin uutisiin