Ilmoittautuminen MyClub Playmakers Turnaukset Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

Arkisto

Infotilaisuus Provinssin järjestyksenvalvojille


17.06.2014
SJK:n leirintäalueiden Provinssirockin ajan (26.-29.6.) järjestyksenvalvojille ja talkoolaisille pidetään info- ja koulutustilaisuus tiistaina 24.6. klo 19 seuran toimiston / Elinkeinotalon kokoustiloissa osoitteessa Huhtalantie 2.

Infotilaisuudessa annetaan tietoa ja ohjeistusta järjestyksenvalvonta- ja staff-tehtävistä leirintäalueille. Tilaisuus kestää tunnin.

Etenkin uusien järjestyksenvalvojien olisi hyvä saapua kuuntelemaan ohjeistusta, myös muille kertaus on paikallaan. Järjestelyihin on tulossa jonkin verran uudistuksia.

Järjestyksenvalvojalistat vuoroineen ja aluejakoineen tulevat näkyviin seuran nettisivuille www.sjk-juniorit.fi tiistaina 24.6. Nettiin tulee myös kirjallisesti samoja ohjeita, joita käydään läpi infotilaisuudessa.

Järjestyksenvalvonnan vuoropäälliköille pidetään oma palaveri tiistaina 24.6. klo 18-19 samassa paikassa.
Takaisin uutisiin