MyClub Turnaukset Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

Arkisto

Ilmoittaudu Provinssihommiin!


08.05.2013
Ilmoittautuminen seuran Provinssihommiin on parhaillaan käynnissä. Seura tarvitsee jälleen koko talkooväkeään Seinäjoen leirintäalueille järjestyksenvalvontatehtäviin ja myyntityöhön keskiviikosta 12.6. alkaen maanantaihin 17.6. asti. 

Pelaajien vanhemmat ja juniorijoukkuetoiminnassa mukana olevat ilmoittautuvat järjestyksenvalvojatehtäviin sekä lipunmyyntiin oman joukkueensa joukkueenjohtajalle.

Muut henkilöt voivat ilmoittautua järkkärihommiin sekä leirintäalueen vastaanottokioskin myyntitehtäviin seuran toimistoon, puh. 414 6585 tai toimisto@sjk-juniorit.fi tai toiminnanjohtaja Hannu Huilla, puh. 050 4328 785.

SJK-juniorit vastaa Provinssirockin aikana Seinäjoen leirintäalueen ja lisäleirintäalueiden sekä Törnävän koulun toiminnoista.

Jos et ole vielä ilmoittaunut, tee se välittömästi. Kaikkia tarvitaan!
Tämä on erinomainen keino rahoittaa joukkueiden ja SJK-junioreiden laadukasta toimintaa.

Lisätietoja joukkueidenjohtajilta sekä seuran toimistosta.
Takaisin uutisiin