Ilmoittautumislomake MyClub Playmakers Laura Kalmari 2021 Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

Otteluohjelma kentittäin

OmaSp Stadion

To 05.08. klo 17.00 Ilves - KuPS
To 05.08. klo 19.00 HJK - NJS
Pe 06.08. klo 09.30 WFA/BK-48 YJ - FC Peltirumpu
Pe 06.08. klo 11.30 EuPa/MuSa YJ - PaRi
Pe 06.08. klo 15.30 TPS - FC Peltirumpu
Pe 06.08. klo 17.30 PaRi - KPV
La 07.08. klo 09.30 Ottelu 125 D/III - B/IV
La 07.08. klo 11.30 Ottelu 112 D/I - B/II
La 07.08. klo 15.30 Ottelu 129 Voittaja 126 - Voittaja 127
La 07.08. klo 17.30 Ottelu 116 Voittaja 113 - Voittaja 114
Su 08.08. klo 09.30 Ottelu 134 Häviäjä 128 - Häviäjä 129
Su 08.08. klo 11.30 Ottelu 121 Häviäjä 115 - Häviäjä 116
Su 08.08. klo 13.30 Ottelu 119 Voittaja 115 - Voittaja 116

 

Jouppilanvuoren tn

To 05.08. klo 17.00 SJK-juniorit - Valtti/United YJ
To 05.08. klo 19.00 ONS - HJS
Pe 06.08. klo 09.30 FC Espoo - TPS
Pe 06.08. klo 11.30 PEPO/IPS YJ - KPV
Pe 06.08. klo 15.30 FC Espoo - WFA/BK-48 YJ
Pe 06.08. klo 17.30 EuPa/MuSa YJ - PEPO/IPS YJ
La 07.08. klo 09.30 Ottelu 124 A/III - C/IV
La 07.08. klo 11.30 Ottelu 111 A/I - C/II
La 07.08. klo 15.30 Ottelu 128 Voittaja 124 - Voittaja 125
La 07.08. klo 17.30 Ottelu 115 Voittaja 111 - Voittaja 112
Su 08.08. klo 09.30 Ottelu 132 Voittaja 128 - Voittaja 129
Su 08.08. klo 11.30 Ottelu 120 Voittaja 117 - Voittaja 118

 

Prunttimäki 1

To 05.08. klo 17.00 TPS - WFA/BK-48 YJ
To 05.08. klo 19.00 KPV - EuPa/MuSa YJ
Pe 06.08. klo 09.30 KuPS - SJK-juniorit
Pe 06.08. klo 11.30 NJS - ONS
Pe 06.08. klo 15.30 KuPS - Valtti/United YJ
Pe 06.08. klo 17.30 HJK - ONS
La 07.08. klo 09.30 Ottelu 126 B/III - D/IV
La 07.08. klo 11.30 Ottelu 113 B/I - D/II
La 07.08. klo 15.30 Ottelu 130 Häviäjä 124 - Häviäjä 125
La 07.08. klo 17.30 Ottelu 117 Häviäjä 111 - Häviäjä 112
Su 08.08. klo 09.30 Ottelu 133 Voittaja 130 - Voittaja 131
Su 08.08. klo 11.30 Ottelu 122 Häviäjä 117 - Häviäjä 118

 

Prunttimäki 2

To 05.08. klo 17.00 FC Peltirumpu - FC Espoo
To 05.08. klo 19.00 PaRi/PEPO/IPS YJ
Pe 06.08. klo 09.30 Valtti/United YJ - Ilves
Pe 06.08. klo 11.30 HJS - HJK
Pe 06.08. klo 15.30 SJK-juniorit - Ilves
Pe 06.08. klo 17.30 HJS - NJS
La 07.08. klo 09.30 Ottelu 127 C/III - A/IV
La 07.08. klo 11.30 Ottelu 114 C/I - A/II
La 07.08. klo 15.30 Ottelu 131 Häviäjä 126 - Häviäjä 127
La 07.08. klo 17.30 Ottelu 118 Häviäjä 113 - Häviäjä 114
Su 08.08. klo 09.30 Ottelu 135 Häviäjä 130 - Häviäjä 131