Turnaukset Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

F7-juniorit 2020 (13)

 

Vastuuvalmentaja: Jouni Rintala 040 - 0745 201 jounirintala3 (ät) gmail.com
Vastuuvalmentaja: Henri Salo 045 - 263 4678 hemu.salo (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja+Valmentaja: Petra Kekola 040 - 824 6473 petra.kekola (ät) gmail.com
Joukkueenjohtaja+Valmentaja: Jani Kekola 040 - 506 6341 jani.kekola (ät) gmail.com
Valmentaja: Jussi Kuoppala   jussi.kuoppala (ät) veo.fi
Valmentaja: Jarno Mäkynen   jarno.makynen (ät) gmail.com
Valmentaja: Joni Pukkinen   joni.pukkinen (ät) netikka.fi
Valmentaja: Antti Ala-Luoma   antti.ala-luoma (ät) ramboll.fi
Rahastonhoitaja: Heidi Kaminen   heidi.kaminen (ät) icloud.com