Ilmoittautumislomake MyClub Turnaukset Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

E11-juniorit 2020

 

Joukkueen yhteystiedot:

 

Vastuuvalmentaja:
Juha-Matti Matilainen, 044 - 425 5893, juha-matti.matilainen (ät) seinajoki.fi
Joukkueenjohtaja:
Satu Peltonen, 040 - 590 8819, satu.peltonen (ät) outlook.com
Joukkueenjohtaja:
Antti Peltonen, 0500 - 369 893, antti.peltonen (ät) helatukku.com
Rahastonhoitaja:
Jaana Lahti, jaanalahti2 (ät) gmail.com
 
Valmentaja:
Jukka Klasila, jukka.klasila (ät) netikka.fi
Ville Lahti, ville.lahti (ät) lahitapiola.fi
Antti Peltonen, antti.peltonen (ät) helatukku.com
Jarmo Eteläaho, jarmo.etelaaho (ät) seinajoki.fi
Tomi Knaapila, tomi.knaapila (ät) gmail.com
Niko Pienimäki, n.pieni (ät) gmail.com
Juho Hirvensalo, jhirvensalo (ät) outlook.com
Valmentaja+ MV-valmentaja:
Eero Ristikangas, eero.ristikangas (ät) ristikangas.fi
Huoltaja:
Janne Hauta-Aho, jannehau (ät) gmail.com
Pasi Pöyhönen, pasipoyhonen (ät) gmail.com
Jani Kekola, jani.kekola (ät) gmail.com