Turnaukset Linkit Yhteistyössä SJK-EDUSTUS

E11-juniorit 2020

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Juha-Matti Matilainen 044 - 425 5893 juha-matti.matilainen (ät) seinajoki.fi
Joukkueenjohtaja: Satu Peltonen 040 - 590 8819 satu.peltonen (ät) outlook.com
Joukkueenjohtaja: Antti Peltonen 0500 - 369 893 antti.peltonen (ät) helatukku.com
Valmentaja: Jukka Klasila   jukka.klasila (ät) netikka.fi
Valmentaja: Ville Lahti   ville.lahti (ät) lahitapiola.fi
Valmentaja: Antti Peltonen   antti.peltonen (ät) helatukku.com
Valmentaja: Jarmo Eteläaho   jarmo.etelaaho (ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Tomi Knaapila   tomi.knaapila (ät) gmail.com

Valmentaja:

Niko Pienimäki   n.pieni (ät) gmail.com

Valmentaja:

Juho Hirvensalo   jhirvensalo (ät) outlook.com

Valmentaja+ MV-valmentaja:

Eero Ristikangas   eero.ristikangas (ät) ristikangas.fi
Huoltaja: Janne Hauta-Aho   jannehau (ät) gmail.com
Huoltaja:
Pasi Pöyhönen   pasipoyhonen (ät) gmail.com
Huoltaja: Jani Kekola   jani.kekola (ät) gmail.com
Rahastonhoitaja: Jaana Lahti   jaanalahti2 (ät) gmail.com

 

 

E11 / 2009-syntyneet    

 

Uusi kausi käynnistyy 6.11.2019 alkaen.

Tarkista harjoitusajat MyClubista / Tapahtumakalenterista.

 

 

Vapaaehtoisia lisäharjoitusmahdollisuuksia halukkaille:

keskiviikko  Wallsport klo 15.00-16.00 (Taitotori)

 

 

* Paikalla harjoituksissa ajoissa, kokoontuminen pukukopeilla.

 

 

Joukkueeseen voi liittyä mukaan myös kesken kauden. Lisätietoja joukkueenjohtajalta ja vastuuvalmentajalta.